Z czym kojarzą Ci się Święta?
Czy są pełne spokoju, wypoczynku i tworzenia pełnej miłości i życzliwości atmosfery? Czy pełne stresu?
Jeśli to drugie, czyli są pełne stresu, gorączkowych i męczących przygotowań, po których masz wszystkiego i wszystkich dość – ten webinar jest dla Ciebie.
Jeśli martwisz się wszystkimi tymi kwestiami czy powiedzieć dziecku, że św. Mikołaj nie istnieje i jak zareagują krewni, kiedy powiesz, że jeszcze karmisz piersią, jeśli oblewa Cię zimny pot na myśl o podróży z dziećmi i o ich zachowaniu przy świątecznym stole – ten webinar jest dla Ciebie.
Jeśli na myśl, że kutia teściowej będzie znowu słodsza, a pierniczki bardziej kolorowe – robi Ci się zimno, jeśli zdanie „może w tym roku u moich rodziców” powoduje dziwny dreszcz na plecach – ten webinar jest dla Ciebie.
Jeśli marzysz o tym, żeby przed Świętami zaszyć się pod kocem i wyjść spod niego jak już będzie po wszystkim, a ktoś inny ugotuje, posprząta, ogarnie dzieci i spędzi czas z rodziną – ten webinar jest dla Ciebie.
Webinar jest dla wszystkich, którzy zamiast wypocząć w Święta, zregenerować siły i odbudować pełne miłości i życzliwości relacje z bliskimi, przeżywają stres i zmęczenie oraz lekką niechęć do Świąt.

Można także kupić webinar razem z kursem online 5 dni do spokojniejszych Świąt z grupą na Facebooku albo same nagrania audio (kurs audio). 

Webinar 8.12 godz. 16.00, z nagraniem dostępnym przez rok po webinarze na platformie self-reg.pl wraz z plikiem MP3 (dostępny w ciągu 48 h po webinarze – chwilę zajmie nam jego opublikowanie na platformie. Szukaj w plikach do pobrania, po zalogowaniu się na swoje konto na self-reg.pl). Webinar jest także częścią składową kursu “5 dni do spokojniejszych Świąt”. Jeśli wykupiłeś/aś kurs, nie ma potrzeby dodatkowo kupować webinaru.

Link do webinaru otrzymasz mailem na kilka dni przez webinarem. Będzie także umieszczony na platformie self-reg.pl (zaloguj się na swoje konto i kliknij Pliki do pobrania).

Podobnie – treści kursów odnajdziesz na platformie najpóźniej w dniu 10.12. 

Opowiem Wam jak dzięki Self-Reg zrozumieć to, co się dzieje w Święta w Waszej rodzinie i zastosować 5 kroków Self-Reg, żeby zmienić to, co jest dla Was trudne. Poddam Wam kilka strategii radzenia sobie ze świątecznym stresem – swoim i innych osób.