Kochani, ważna informacja.

Zdecydowałam się odwołać wyzwanie, kurs i webinary. Niestety, przewlekła autoimmunologiczna choroba, która mnie dotknęła, jaką jest łuszczycowe zapalenie stawów, jest mocno nieprzewidywalna i właśnie zaostrzył mi się stan. Wstaję z bólem, spędzam dzień z bólem, kładę się z bólem, mdłościami i otumanieniem. Leki pomagają na ból trochę, ale pogarszają stan żołądka. To, co normalnie zrobiłabym w pół godziny, zajmuje mi kilka godzin, bo trudno mi się skupić.

Więc pierwszy raz w życiu naprawdę nie jestem w stanie. Zresztą, nawet gdybym zrobiła wyzwanie, kurs i webinary nadludzkim wysiłkiem i siłą woli, jakość pewnie byłaby kiepska, Wy niezadowoleni, a ja i tak nie miałabym gwarancji, że w którymś momencie nie padnę. No i nie byłby to najlepszy przykład Self-Reg.

Nie myśl proszę, biedna Natalia. Ta decyzja to wyraz mojej siły i zgody na to co jest. I mój sposób zadbania też o Was – żebyście nie inwestowali swojej w energii w jakieś wymęczone byle co.

Równocześnie mam w sobie dużo lęku co dalej, czy firma przetrwa, skoro leczenie i dieta nie pomagają, i złości dlaczego ja. Głos krytyka wewnętrznego krzyczy (na szczęście cicho), że to nieprofesjonalne. Cóż, pewnie bardziej nieprofesjonalne byłoby dawanie Wam byle czego, bo się źle czuję. 

W najbliższych dniach pewnie i z tym będę się zmagać. Choroba mocno konfrontuje z własnym cieniem i ze schematami, które mamy w głowie. Nie powiem, że jestem na to w pełni gotowa, ale jestem otwarta na te wszystkie emocje. I na szukanie sposobów powrotu ciała do równowagi.

Z tymi z Was, którzy wykupili kurs i webinary, skontaktujemy się z Mariką wkrótce w celu zwrotu pieniędzy. Daj nam proszę, kilka dni, będziemy stopniowo przelewać.