Natalia Fedan

Natalia Fedan

prekursorka Self-Reg w Polsce

nataliafedan@self-reg.pl

Skontaktuj się z Natalią jeśli interesują Cię konsultacje lub kursy i nagrania online, a także jeśli jesteś dziennikarzem lub osobą organizującą konferencję. Natalia pracuje w Gadańsku oraz online, a także prowadzi wykłady, szkolenia i warsztaty w całej Polsce (jednak w kwestiach organizacyjnych skontaktuj się z Aleksandrą).

Aleksandra Czuń

Aleksandra Czuń

prezes Fundacji

aleksandraczun@self-reg.pl, tel. 793920104

Skontaktuj się z Aleksandrą, jeśli interesuje Cię szkolenie lub warsztaty, a także jeśli jesteś lub chcesz być trenerem Self-Reg. Aleksandra prowadzi warsztaty i szkolenia na terenie Trójmiasta, organizuje także warsztaty i szkolenia na terenie całej Polski.

Marek Czuń

finanse, administracja, pozyskiwanie funduszy

marekczun@self-reg.pl, tel. 518020995

 

Jeśli chcesz zorganizować w swojej okolicy warsztaty Self-Reg dla rodziców, nauczycieli lub psychologów, możesz się także skontaktować z nami za pomocą formularza. Napisz w kilku zdaniach, ile osób chętnych, w jakim wieku mają lub uczą dzieci i w jakim mieście. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni.

Do momentu sformalizowania fundacji i otrzymania przez nas oficjalnego statusu fundacji, właścicielem strony www.self-reg.pl jest Natalia Fedan prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Mindcare Natalia Fedan wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: Mindcare Natalia Fedan ul. Damroki 38/10, 80-177 Gdańsk NIP 712-24-04-506, adres poczty elektronicznej: sklep@self-reg.pl.