Self-RegMindCare to nowo powstały ośrodek wsparcia psychologicznego dla rodziców i ich dzieci oraz nauczycieli, opiekunek. Właścicielka firmy jest pierwszym w Polsce przedstawicielem metody samoregulacji (Self-Reg), a MindCare to oficjalny partner the Mehrit Centre.

Organizujemy kursy online, warsztaty i konsultacje dla rodziców, nauczycieli, opiekunek, a także kursy dla psychologów, pedagogów, specjalistów SI i innych profesjonalistów zajmujących się dziećmi i rodzinami.

Wkrótce planujemy udostępnienie polskiej wersji kursu certyfikacyjnego Self-Reg we współpracy z the Mehrit Centre.

Natalia Fedan Psycholog

 

 

Właścicielką firmy i trenerką Self-Reg certyfikowaną przez Mehrit Centre jest Natalia Fedan, psycholożka, anglistka i mama trójki dzieci (w tym dwójki wspaniałych nastolatków oraz pełnego energii trzylatka, którego bez metody Self-Reg byłoby zapewne trudno okiełznać). Ukończyła kurs Foundations jako pierwsza osoba w Polsce, obecnie jest w trakcie kursu Facilitator i ma oficjalne zezwolenie the Mehrit Centre, aby szkolić w zakresie Self-Reg jeszcze przed jego ukończeniem. Autorka jednego z modułów w kursie Master’s Modules Programme stworzonego przez the Mehrit Centre.

 

 

 


 

Marika Koman jest Wirtualną Asystentką i prawą ręką Natalii Fedan. Chociaż jej wykształceniem kierunkowym jest Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, całym sercem zaangażowała się w promowanie metody Self-reg w Polsce. Mama dwójki dzieci, miłośniczka zwierząt, Digital Girl i fanka nowych technologii. Jeśli trzeba zorganizować niemożliwe, ona na pewno tego dokona.

 


AgnieszkaAgnieszka Stążka-Gawrysiak – ekonomistka, trenerka Self-Reg, coach. W czerwcu 2018 roku jako pierwsza osoba w Polsce uzyskała certyfikat Self-Reg drugiego stopnia (Facilitator) kanadyjskiego MEHRIT Centre. Mama trzech synów w wieku od niespełna dwóch do siedmiu lat. Prowadzi blog http://dylematki.eu poświęcony dylematom świadomego macierzyństwa i narzędziom rozwoju osobistego rodzica, m.in. Self-Reg.

 

 


sikora jagoda 2Jagoda Sikora – psycholog, pracownik naukowy w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Jest autorką programów profilaktycznych dotyczących zdrowia psychicznego skierowanych do młodzieży. Pracuje jako psycholog w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka (Szpital Kliniczny nr 6 w Katowicach) na oddziale neurologii wieku rozwojowego, Interesuje się diagnozą rozwoju dziecka, w szczególności dziecka małego od 2 miesiąca życia a także chorobami psychosomatycznymi dzieci. Aktualnie kształci się w zakresie SelfReg w ramach kursu realizowanego przez Mehrit Center dr Stuarta Shankera. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach m.in SelfReg dla specjalistów, praca z rodziną dziecka niepełnosprawnego, wczesne interwencje w przypadku traumatycznych zdarzeń, kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jest certyfikowanym trenerem edukacji Heroic Imagination Project prof. Philipa Zimbardo. Posiada doświadczenie w pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi, które doświadczają różnych problemów.