5 dni do spokojniejszych Świąt

christmas-2910468_1920

Z czym kojarzą Ci się Święta?

Czy są pełne spokoju, wypoczynku i tworzenia pełnej miłości i życzliwości atmosfery? Czy pełne stresu?

 

 

 

christmas-tree-1856343_1920Jeśli to drugie, czyli są pełne stresu, gorączkowych i męczących przygotowań, po których masz wszystkiego i wszystkich dość – ten kurs jest dla Ciebie.

 

 

santa-claus-2989164_1920Jeśli martwisz się wszystkimi tymi kwestiami czy powiedzieć dziecku, że św. Mikołaj nie istnieje i jak zareagują krewni, kiedy powiesz, że jeszcze karmisz piersią, jeśli oblewa Cię zimny pot na myśl o podróży z dziećmi i o ich zachowaniu przy świątecznym stole – ten mini-kurs jest dla Ciebie.

 

christmas-2953719_1920Jeśli na myśl, że kutia teściowej będzie znowu słodsza, a pierniczki bardziej kolowe – robi Ci się zimno, jeśli zdanie „może w tym roku u moich rodziców” powoduje dziwny dreszcz na plecach – ten kurs jest dla Ciebie.

 

 

cat-2806957_1920Jeśli marzysz o tym, żeby przed Świętami zaszyć się pod kocem i wyjść spod niego jak już będzie po wszystkim, a ktoś inny ugotuje, posprząta, ogarnie dzieci i spędzi czas z rodziną – ten kurs jest dla Ciebie.

 

 

 

christmas-2918569_1920No, dobra, przesadzam.

Kurs jest dla wszystkich, którzy zamiast wypocząć w Święta, zregenerować siły i odbudować pełne miłości i życzliwości relacje z bliskimi, przeżywają stres i zmęczenie oraz lekką niechęć do Świąt.

 

celebrate-2953720_1920

 

Dla tych, którym trudno zrozumieć, czemu dzieci pod choinką zamiast się cieszyć, nagle dostają histerii. Dla tych, którym marzą się spokojne i radosne Święta.

 

Mini-kurs jest oparty na podejściu Self-Reg.

Podczas 5-dniowego kursu-wyzwania dowiesz się, jak można zastosować 5 kroków tego podejścia w okresie Świąt. I do siebie, i do dziecka, i do najbliższych. I jak dzięki temu poprawić jakość Świąt.

Kurs zaczyna się darmowym webinarem w dniu 7.12 o godz. 21.15, na który możesz się zapisać poniżej i zdecydować czy dalszy ciąg jest dla Ciebie.

computer-2982270_1920Kurs trwa od 11.12 do 15. 12.

Podczas tych dni otrzymasz od nas:

dostęp do filmików o Self-Reg i o tym, jak to podejście zastosować do Świąt

listę typowych stresorów w pdf

dostęp do tajnej grupy na Facebooku, dedykowanej do kursu, gdzie przez 5 dni będziemy umieszczać zadania i pytania do dyskusji, będzie można także zadać tam pytanie prowadzącym (grupa zostanie później do dyspozycji uczestników)

Cena kursu dla uczestników webinaru tylko 30 zł (to taki nasz prezent świąteczny dla Was). Regularna cena kursu to 100 zł.

Prowadzące:

Natalia Fedan Psycholog

Natalia Fedan – psycholog, mama trójki dzieci w wieku 16, 14 i 3 lata, pierwsza w Polsce ekspert Self-Reg certyfikowany przez Mehrit Centre na kursie “Foundations”, obecnie w trakcie kursu Facilitator, z dobrą znajomością metod terapii poznawczo-behawioralnej.

 

AgnieszkaAgnieszka Stążka-Gawrysiak – mama trójki dzieci w wieku 6 i pół, 4 lata i 1 rok, ekspert Self-Reg po kursie “Foundations” oraz w trakcie kursu “Facilitator” w Mehrit Centre, obecnie na studium coachingu.