christmas-2910468_1920

Z czym kojarzą Ci się Święta?

Czy są pełne spokoju, wypoczynku i tworzenia pełnej miłości i życzliwości atmosfery? Czy pełne stresu?

 

 

 

christmas-tree-1856343_1920Jeśli to drugie, czyli są pełne stresu, gorączkowych i męczących przygotowań, po których masz wszystkiego i wszystkich dość – ten kurs jest dla Ciebie.

 

 

santa-claus-2989164_1920Jeśli martwisz się wszystkimi tymi kwestiami czy powiedzieć dziecku, że św. Mikołaj nie istnieje i jak zareagują krewni, kiedy powiesz, że jeszcze karmisz piersią, jeśli oblewa Cię zimny pot na myśl o podróży z dziećmi i o ich zachowaniu przy świątecznym stole – ten mini-kurs jest dla Ciebie.

 

christmas-2953719_1920Jeśli na myśl, że kutia teściowej będzie znowu słodsza, a pierniczki bardziej kolowe – robi Ci się zimno, jeśli zdanie „może w tym roku u moich rodziców” powoduje dziwny dreszcz na plecach – ten kurs jest dla Ciebie.

 

 

cat-2806957_1920Jeśli marzysz o tym, żeby przed Świętami zaszyć się pod kocem i wyjść spod niego jak już będzie po wszystkim, a ktoś inny ugotuje, posprząta, ogarnie dzieci i spędzi czas z rodziną – ten kurs jest dla Ciebie.

 

 

 

christmas-2918569_1920No, dobra, przesadzam.

Kurs jest dla wszystkich, którzy zamiast wypocząć w Święta, zregenerować siły i odbudować pełne miłości i życzliwości relacje z bliskimi, przeżywają stres i zmęczenie oraz lekką niechęć do Świąt.

 

celebrate-2953720_1920

 

Dla tych, którym trudno zrozumieć, czemu dzieci pod choinką zamiast się cieszyć, nagle dostają histerii. Dla tych, którym marzą się spokojne i radosne Święta.

 

Mini-kurs jest oparty na podejściu Self-Reg, ale sięga także ku innym podejściom, takim jak mindfulness i terapia poznawczo-behawioralna oraz zawiera wiele autorskich pomysłów na bazie wiedzy i doświadczeń autorki.

Podczas 5-dniowego kursu-wyzwania dowiesz się, jak można zastosować 5 kroków tego podejścia w okresie Świąt. I do siebie, i do dziecka, i do najbliższych. I jak dzięki temu poprawić jakość Świąt.

Kurs zaczyna się webinarem w dniu 8.12 o godz. 16.00 – jest to webinar płatny, na który możesz zapisać się tutaj. Jeśli zdecydujesz się na kurs, będzie można go wykupić po webinarze, pod warunkiem zebrania grupy co najmniej 10 osób w cenie 99 zł. Nagranie webinaru wchodzi w skład kursu, natomiast aby obejrzeć go na żywo, należy wykupić go dodatkowo przez ClickMeeting (wkrótce link).

computer-2982270_1920Kurs trwa od 10.12 do 15. 12.
Podczas tych dni otrzymasz od nas:

  • dostęp do nagrania webinaru
  • dostęp do filmików o Self-Reg i o tym, jak to podejście zastosować do Świąt
  •  listę typowych stresorów w pdf
  • dostęp do tajnej grupy na Facebooku, dedykowanej do kursu, gdzie przez 5 dni będę umieszczać zadania i pytania do dyskusji, będzie można także zadać tam pytanie prowadzącej (grupa zostanie później do dyspozycji uczestników)

Prowadząca:

Natalia Fedan Psycholog

Natalia Fedan – psycholog, mama trójki dzieci w wieku 17, 15 i 4 lata, pierwsza w Polsce ekspert Self-Reg certyfikowany przez Mehrit Centre na kursie “Foundations” oraz Facilitator, z dobrą znajomością metod terapii poznawczo-behawioralnej.